W sobotę 11 stycznia zawodnicy Sprzymierzonych rozegrali wyjątkowy mecz. W pierwszym spotkaniu nowego roku kalendarzowego zagrali przeciwko swoim kolegom trenującym na co dzień w drużynie Alfy Przymierza Rodzin na Ursynowie.

W meczu klas pierwszych po emocjonującym spotkaniu padł remis 6:6. Drużyna klas drugich tym razem przegrała 1:13.

„Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych spotkań. Każdy z chłopców spędził na boisku wiele minut, dzięki czemu miał okazję porządnie się zmęczyć i wiele nauczyć. Chłopcy z klas pierwszych pomimo nieobecności kilku zawodników zagrali solidnie i zaprezentowali wiele dobrych zagrań zarówno w ataku jak również w obronie.

W meczu klas drugich było dużo trudniej. Widać, że zespół Alfy trenuje i gra regularnie od półtora roku, podczas gdy my rozpoczęliśmy treningi cztery miesiące temu. Przeciwnik w dniu dzisiejszym przewyższał nas pod względem umiejętności technicznych i lepiej ustawiał się na boisku. Jestem jednak dobrej myśli. Mamy zdolnych i ambitnych zawodników, którzy potrzebują czasu i doświadczenia gry właśnie w takich meczach, aby nauczyć się lepszego panowania na piłką i oswoić z zadaniami taktycznymi. Już nie mogę doczekać się rewanżu za kilka miesięcy…” - powiedział po meczu trener drużyny Sprzymierzonych.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z meczu oraz ostatniego treningu:

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl